VIP Sekce

Na vaše přání. 

Speciální VIP podložka nebo pad bude plně přizpůsoben vašim požadavkům. Vyberete si oblíbené kameny a můžeme se také domluvit na vytvoření vašeho jedinečného vzoru. Vaše podložka tak bude jedinečná stejně jako vy a bude navržena na míru pro vás.


admo VIP

"Tvoje myšlenky čekají na zhmotnění. Tvoří cestu ke tvému zdraví."   admo

Cena podložky je stanovena dle použitých kamenů, náročnosti přípravy a naší společné domluvy. Výsledná cena bude poslaná ke schválení až po společné domluvě. 


Příklady VIP podložek:

Správné stimuly v oblasti chodidel dokážou tělo napřímit na základě zřetězení svalů. Stimulace reflexních bodů rozproudí lymfatický systém a díky tomu vaše tělo ožije.

Ke každé objednávce získáte navíc zdarma + video průvodce: Jak aktivně zapojit nohu do života

Podložku můžete použít:

  • k rannímu nastartování těla, například během stání na podložce před zrcadlem u čistění zubů, při žehlení, atd.
  • ke cvičení za účelem zbavení se bolesti nohou, zad nebo zesílení pohybového aparátu (Video průvodce najdete tady >>)
  • v rámci relaxace k uvolnění stresu (relaxační nahrávka mp3 k dispozici),
  • k uvolnění chodidel po náročném dni, například během sledování televize, nebo poslouchání meditace
  • k rehabilitačnímu cvičení a k aktivnímu zapojení nohou do pohybu

Kameny jsou nalepeny do dřevěné podložky s okrasným kartáčovaným rámem, který je ošetřen přírodním voskem, aby byl i vhodným dizajnovým doplňkem. Povrchová úprava kamenů i rámů odolává různým kapalinám (např. pomerančový džus, voda z vodovodu, mléko, bílé/ červené víno, pivo10°, kolový nápoj, káva).

V případě znečištění: můžete podložku jednoduše utřít hadrem nebo opláchnout pod mírně teplou tekoucí vodou (ideálně pod sprchou). V případě větších nečistot ji umyjete pomocí jemného kartáčku s mýdlovou vodou. Podložku můžete taky dezinfikovat s běžnými domácími dezinfekčními prostředky (doporučuje se například: Sanitol nebo Dettol). Díky své snadné dezinfikovatelnosti se výborně hodí do každé domácnosti, rehabilitační praxe, masérského studia, jógového studia, dětských kolektivů, školek, psychologických klinik, kancelářských prostor, k domácímu použití, do saunového světa, atd. Podložky admo pad si oblíbili recepční stejně jako lidé dlouhodobě sedící u PC - sekretářky, účetní, IT technici, architekti, kterým podložkou admo care uděláte radost, ale především si díky ní zlepší všichni své zdraví.


Rozměr podložky: 54 x 40,5 cm

Váha:  7-12 Kg (podle váhy použitých kamenů)

Každá podložka je jedinečná, vyráběna na zakázku. 

Dodání: do 20-30 dnů.