Zapoj své nohy do života

Bolí vás často nohy?

Cítíte během chůze i po ní velkou únavu v nohách?

Bolí vás celé tělo při dlouhodobém stání?

Dopřejte si změnu k lepšímu. 


Objednejte si praktické video-nahrávky od Vaší fyzioterapeutky a zapojte své nohy bezbolestně do pohybu z pohodlí svého domova. Jednotlivé cviky tak můžete zhlédnout na obrazovce své televize nebo na svém mobilním zařízení či počítači a současně s fyzioterapeutkou si je rovnou zacvičit.


Magistra fyzioterapie Alena Orvos ve spolupráci s admo care představuje sérií video-návodů s názvem:

👣 Jak aktivně zapojit nohu do života

Co Vás v těchto videích čeká?

Seznámíte se s chodidlem a se vším, s čím nás chodidlo spojuje v rovině nejenom fyzické, ale i emoční a energetické. Povíme si o významu nohy, chodidla, o příčné a podélné klenbě, o funcích nohy i o tom, jak o své nohy pečovat, jak do nich opět vnést prostorovost a pružnost, jak se skrze svá chodidla vyživit a jak obnovit spojení se sebou i se Zemí tak, abychom chodili na zdravých nohách, a aby nás chůze životem bavila, vyživovala a byla pro nás radostí.

Podívejte se na úvodní ukázku:

Určité bolesti těla, našeho pohybového aparátu, jsou zakořeněny vlivem svalového zřetězení až v oblasti našich chodidel. Proto cvičením chodidel a zvýšením jejich vnímavosti, citlivosti, dokážeme podpořit nejen naše chodidla, ale pomocí svalového zřetězení taky vzdálenější svaly. Díky tomu můžeme ovlivnit i celou naši posturu, správné držení těla, atd. a dát tak sbohem bolestem jednou provždy. 


Osm krásných video-návodů Vám s lehkostí ukáže cestu ke zdravým nohám. Dozvíte se v nich nejen to, jak svá chodidla správně uvolnit, ale taky to, jak nožky správně protáhnout, i jak je správně cvičit. 

Cena kompletního balíčku: 550 Kč

Program "👣 Jak aktivně zapojit nohu do života" můžete také výhodně koupit spolu s jednotlivými admo produkty. Ke každé nově objednané podložce nebo padu obdržíte tento program zdarma.