Jak vznikl admo care?

Pomáhat lidem...

myšlenka, která mě provázela od mládí. Vše začalo s  technickým i obchodním zaměřením. 

Jako člověk žijící v 21.století, jsem většinu času trávil v práci sezením u počítače, sezením za volantem, následně sezením u zákazníka a cestou domů opět za volantem. 

Do práce jsem chodil v krásných naleštěných botách a to vše vedlo postupně k deformování chodidla, propadu klenby, co způsobilo nesprávné držení těla i občasnou nejistotu chůze na členitém terénu. Tuto zkušenost završily bolesti chodidel, zad a pocit neživé nohy.

     Jednoho dne mi jedna fyzioterapeutka řekla, jak je pro nohy fyziologicky důležité chodit bez bot na členitém terénu. Tato rada položila základ pro admo podložky, po kterém následovalo studování chodidel, anatomie, reflexologie, a vedlo to k následné tvorbě prvního prototypu. Blahodárné účinky z této masáže se objevili v podstatě ihned. Sice zpočátku stání na podložce působilo bolest, ale postupně se uvolnilo ztuhlé svalstvo, chodidla se aktivovala, tělo se vyrovnalo, i mezi-lopatkové svaly se správně aktivovaly, a v těle se opět od nohou rozproudila energie (hřejivé teplo), jako za mlada. 

Delší používání stabilizovalo klouby, přestaly bolesti v chodidlech i přecitlivělost na zimu.

Tyto blahodárné zkušenosti - návrat ke kořenům chci sdílet s ostatními lidmi.

To mi v životě udalo nový směr:

Pomáhat lidem žít zdravější život.

Admo care podložky se skládají z vybraných okrasných kamenů, minerálů, drahých kamenů. Propojují vědomosti moderní fyziologie s tradičním lidovým léčitelstvím přes stimulaci chodidel s blahodárnými účinky vybraných  kamenů. Souhra kamenů je nalepena do dřevěné podložky s okrasným kartáčovaným rámem, který je ošetřen přírodním voskem, aby byl i vhodným dizajnovým doplňkem vašeho interiéru.


Pro Váš zdravější život

admo care

.