Růženín

admo Růženín

"Srdce otevírá, nitro uklidňuje, k radosti navrací."Cena základní varianty: 18.450 Kč


Popis

Podložka admo Růženín je nádhernou ozdobou interiéru, která současně pomáhá zlepšit naše fyzické, emoční i energetické zdraví nejen skrze působení barev, ale taky daného krystalu a přírodních materiálů dřeva, které nás v dané kombinaci doslova hladí na těle i duši.

Podložka je tvořena z krystalů Růženínu, který je znám jako kámen lásky. Nejen, že nám lásku připomíná svojí růžovou barvou, ale taky nás vede do nitra, kde se můžeme otevřít nejen vnitřnímu klidu, ale také jemnému vnitřnímu energetickému proudění, které otevírá naše srdce lásce. Protože teprve, když se zastavíme, uvolníme a obrátíme svou pozornost zvenku do prostoru svého nitra - svého srdce, dějí se v našem životě zázraky. Jeho energie je harmonizující a vede nás k nalezení sebe. 

Růženín

Růženín je barevnou variantou křemene a jsou mu připisovány tyto účinky: 

 • hojí zranění srdce, 
 • probouzí v nás energii čištění
 • na všech úrovních našeho bytí nás vede do lásky - lásky k sobě, k bližnímu, k přírodě, k Matce Zemi. 
 • Jeho účinek je tišící, uklidňující, 
 • posiluje naši vnímavost, citlivost, empatii 
 • a otevírá nás pro vidění krásy. 
 • Ve vztazích harmonizuje, obnovuje důvěru a otevírá nás lásce bez podmínek. 
 • Dobře slouží těm, kteří přišli o lásku svého života, protože ulevuje od smutku a vede k jeho transformaci v radost.
 • Ale blahodárně taky pomáhá lidem, kteří lásku nikdy nepoznali, protože vede každou lidskou bytost nejdříve do lásky vůči sobě. Teprve, když milujeme sebe, mohou se do nás zamilovat ostatní a my můžeme milovat a přijímat plně život. 
 • Růženín posiluje srdce a oběhový systém, uzdravuje ledviny i nadledvinky. Pomáhá při Alzheimerově a Parkinsonově nemoci a údajně zvyšuje plodnost. 

Jeho růžová barva je vyjádřením lásky, něžnosti, jemnosti, oddanosti, vřelosti, ale i přátelství a souladu. 

Tato podložka vede do lásky. Skrze stimuly v oblasti chodidel vede k napřímení těla na základě zřetězení jednotlivých svalů. Stimulací reflexních bodů rozproudí lymfatický systém a díky tomu vaše tělo ožije.

Podložku můžete použít:

 • k rannímu nastartování těla, například během stání na podložce před zrcadlem u čistění zubů, při žehlení, atd.
 • ke cvičení za účelem zbavení se bolesti nohou, zad nebo zesílení pohybového aparátu (Video průvodce najdete tady >>)
 • v rámci relaxace k uvolnění stresu (relaxační nahrávka mp3 k dispozici),
 • k uvolnění chodidel po náročném dni, například během sledování televize, nebo poslouchání meditace
 • k rehabilitačnímu cvičení a k aktivnímu zapojení nohou do pohybu

     Kameny jsou nalepeny do dřevěné podložky s okrasným kartáčovaným rámem, který je ošetřen přírodním voskem, aby byl i vhodným dizajnovým doplňkem. Povrchová úprava kamenů i rámů odolává různým kapalinám (např. pomerančový džus, voda z vodovodu, mléko, bílé/ červené víno, pivo10°, kolový nápoj, káva).

     V případě znečištění: můžete podložku jednoduše utřít hadrem nebo opláchnout pod mírně teplou tekoucí vodou (ideálně pod sprchou). V případě větších nečistot ji umyjete pomocí jemného kartáčku s mýdlovou vodou. Podložku můžete taky dezinfikovat s běžnými domácími dezinfekčními prostředky (doporučuje se například: Sanitol nebo Dettol). Díky své snadné dezinfikovatelnosti se výborně hodí do každé domácnosti, rehabilitační praxe, masérského studia, jógového studia, dětských kolektivů, školek, psychologických klinik, kancelářských prostor, k domácímu použití, do saunového světa, atd. Podložky admo pad si oblíbili recepční stejně jako lidé dlouhodobě sedící u PC - sekretářky, účetní, IT technici, architekti, kterým podložkou admo care uděláte radost, ale především si díky ní zlepší všichni své zdraví. 

Součástí této kouzelné sady je:  

 • podložka admo Růženín
 • náramek z Růženínu 
 • 2 krystaly Růženínu, které vám ještě lépe pomohou rozvést energii po celém těle
 • video průvodce: Jak aktivně zapojit nohu do života
 • geometrie květu života vložena do podložky i vyobrazená na její zevní straně

Náramek z Růženínu, potěší každou ženu a bude vám připomínat, že můžete každý den udělat něco pro své zdraví a zamilovat se opět do svého těla i života

Krystaly Růženínu 2ks, které jsou uzpůsobeny k držení do dlaně a pomáhají k rychlejšímu rozproudění energie do celého těla. Současně jsou krásnou dekorací v interiéru. 

Podložka admo Růženín je takovou naší energetickou nabíječkou v momentech, kdy se cítíme nemilovaní, nepřijímaní, bez energie, vyšťavení, v momentech vnitřní prázdnoty a nedostatku, ale je také úžasnou podporou na cestě do lásky, do klidu, do pohody, do každodenního žití beze stresu, protože nejen její energetická a emoční hodnota je veliká, ale také hodnota fyzická, protože skrze prokrvení chodidel se nám lépe žije, naše cesta života dostává jasný směr a my víme, kudy vede naše cesta. Tak můžeme kráčet cestou našeho života v radosti, lásce, zdraví a plni energie. 

Rozměr podložky: 54 x 40,5 cm

Váha:  8-10 Kg

Max. zatížitelnost: 120 Kg

Každá podložka je jedinečná, vyráběna na zakázku.

Dodání: do 15-30 dnů.