Blue Circle

admo Blue Circle

"Kruh je tak jedinečný protože nikdy v něm nic nekončí"

Gsed


cena: 2940 Kč


Popis

Kruhová ozdoba na podložce vyjadřuje celistvost, plnost, naši ochranu. Nekončící kruh obejme vše na čem nám záleží.

Základem je osvědčený bílý mramor, který je symbolem čistoty a nesmrtelnosti. Byl oblíbeným materiál řeckých a římských sochařů a stavitelů. Stal se symbolem pro tradiční a vytříbený vkus.

Menší kamínky z bílého mramoru dopřejí nohám intenzivnější tlak a tím lepší stimul.

Ozdoba je z Kyanitu

Kyanit je trojklonný minerál. Název minerálu pochází z řeckého slova κυανος (kýanos) - modrý, podle barvy krystalů. Nejsou známy žádné úpravy, kterými by bylo možno vylepšovat vzhled tohoto kamene. Nejžádanější a nejvíce ceněnou barvou je čistá modrá, připomínající odstínem kašmírské safíry.
V lidovém léčitelství používá proti bolestem, vysokému tlaku, léčí infekce, brzlík, nadledvinky, příštítnou žlázu, svalové křeče, urogenitální oblast. Odstraňuje bloky, stres, strach, zklamání. Pomáhá s logickým myšlením.

    Správné stimuly v oblasti chodidel dokážou tělo napřímit na základě zřetězení svalů. Stimulace reflexních bodů rozproudí lymfatický systém a díky tomu vaše tělo ožije.

Ke každé objednávce získáte navíc zdarma + video průvodce: Jak aktivně zapojit nohu do života

Podložku můžete použít:

  • k rannímu nastartování těla, například během stání na podložce před zrcadlem u čistění zubů, při žehlení, atd.
  • ke cvičení za účelem zbavení se bolesti nohou, zad nebo zesílení pohybového aparátu (Video průvodce najdete tady >>)
  • v rámci relaxace k uvolnění stresu (k objednávce dostanete relaxační nahrávku mp3),
  • k uvolnění chodidel po náročném dni, například během sledování televize, nebo poslouchání meditace
  • k rehabilitačnímu cvičení a k aktivnímu zapojení nohou do pohybu

Kameny jsou nalepeny do dřevěné podložky s okrasným kartáčovaným rámem, který je ošetřen přírodním voskem, aby byl i vhodným dizajnovým doplňkem. Povrchová úprava kamenů i rámů odolává různým kapalinám (např. pomerančový džus, voda z vodovodu, mléko, bílé/ červené víno, pivo10°, kolový nápoj, káva).

V případě znečištění: můžete podložku jednoduše utřít hadrem nebo opláchnout pod mírně teplou tekoucí vodou (ideálně pod sprchou). V případě větších nečistot ji umyjete pomocí jemného kartáčku s mýdlovou vodou. Podložku můžete taky dezinfikovat s běžnými domácími dezinfekčními prostředky (doporučuje se například: Sanitol nebo Dettol). Díky své snadné dezinfikovatelnosti se výborně hodí do každé domácnosti, rehabilitační praxe, masérského studia, jógového studia, dětských kolektivů, školek, psychologických klinik, kancelářských prostor, k domácímu použití, do saunového světa, atd. Podložky admo pad si oblíbili recepční stejně jako lidé dlouhodobě sedící u PC - sekretářky, účetní, IT technici, architekti, kterým podložkou admo care uděláte radost, ale především si díky ní zlepší všichni své zdraví.

Rozměr podložky: 54 x 40,5 cm

Váha:  8-10 Kg

Max. zatížitelnost: 120 Kg

Každá podložka je jedinečná, vyráběna na zakázku.

Dodání: do 15-30 dnů.