Blue Circle

admo Blue Circle

"Kruh je tak jedinečný protože nikdy v něm nic nekončí"

Gsed


cena: 2880 Kč


Popis

Kruhová ozdoba na podložce vyjadřuje celistvost, plnost, naši ochranu. Nekončící kruh obejme vše na čem nám záleží.

Základem je osvědčený bílý mramor, který je symbolem čistoty a nesmrtelnosti. Byl oblíbeným materiál řeckých a římských sochařů a stavitelů. Stal se symbolem pro tradiční a vytříbený vkus.

Menší kamínky z bílého mramoru dopřejí nohám intenzivnější tlak a tím lepší stimul.

Ozdoba je z Kyanitu

Kyanit je trojklonný minerál. Název minerálu pochází z řeckého slova κυανος (kýanos) - modrý, podle barvy krystalů. Nejsou známy žádné úpravy, kterými by bylo možno vylepšovat vzhled tohoto kamene. Nejžádanější a nejvíce ceněnou barvou je čistá modrá, připomínající odstínem kašmírské safíry.
V lidovém léčitelství používá proti bolestem, vysokému tlaku, léčí infekce, brzlík, nadledvinky, příštítnou žlázu, svalové křeče, urogenitální oblast. Odstraňuje bloky, stres, strach, zklamání. Pomáhá s logickým myšlením.

    Správné stimuly v oblasti chodidel dokážou tělo napřímit na základě zřetězení svalů. Stimulace reflexních bodů rozproudí lymfatický systém a díky tomu vaše tělo ožije.

Podložku můžete použít:

  • k rannímu nastartování těla, například během stání na podložce před zrcadlem u čistění zubů, atd.
  • ke cvičení za účelem zbavení se bolesti nohou, zad nebo zesílení pohybového aparátu (video průvodce se připravuje)
  • v rámci relaxace k uvolnění stresu (relaxační nahrávka mp3 k dispozici),
  • k uvolnění chodidla po náročném dni, například během sledování televize

Kameny jsou nalepeny do dřevěné podložky s okrasným kartáčovaným rámem, který je ošetřen přírodním voskem, aby byl i vhodným dizajnovým doplňkem. Povrchová úprava kamenů i rámů odolává různým kapalinám (např. pomerančový džus, voda z vodovodu, mléko, bílé/ červené víno, pivo10°, kolový nápoj, káva).

V případě znečištění: můžete ji jednoduše utřít hadrem nebo opláchnout pod mírně teplou tekoucí vodou (ideálně pod sprchou). V případě větších nečistot ji umyjete pomocí jemného kartáčku s mýdlovou vodou. Podložku můžete taky dezinfikovat s běžnými domácími dezinfekčními prostředky (doporučuje se například: Sanitol nebo Dettol).

Rozměr podložky: 54 x 40,5 cm

Váha:  8-10 Kg

Max. zatížitelnost: 120 Kg

Každá podložka je jedinečná, vyráběna na zakázku.

Dodání: do 15-30 dnů.