Blue Circle

admo Blue Circle

"Kruh je tak jedinečný protože nikdy v něm nic nekončí"

Gsed


cena: 2400 Kč


Popis

Kruhová ozdoba na podložce vyjadřuje celistvost, plnost, naši ochranu. Nekončící kruh obejme vše na čem nám záleží.

Základem je osvědčený bílý mramor, který je symbolem čistoty a nesmrtelnosti. Byl oblíbeným materiál řeckých a římských sochařů a stavitelů. Stal se symbolem pro tradiční a vytříbený vkus.

Menší kamínky z bílého mramoru dopřejí nohám intenzivnější tlak a tím lepší stimul.

Ozdoba je z Kyanitu

Kyanit je trojklonný minerál. Název minerálu pochází z řeckého slova κυανος (kýanos) - modrý, podle barvy krystalů. Nejsou známy žádné úpravy, kterými by bylo možno vylepšovat vzhled tohoto kamene. Nejžádanější a nejvíce ceněnou barvou je čistá modrá, připomínající odstínem kašmírské safíry.
V lidovém léčitelství používá proti bolestem, vysokému tlaku, léčí infekce, brzlík, nadledvinky, příštítnou žlázu, svalové křeče, urogenitální oblast. Odstraňuje bloky, stres, strach, zklamání. Pomáhá s logickým myšlením.

     Kameny jsou nalepeny do dřevěné podložky s okrasným kartáčovaným rámem, který je ošetřen přírodním voskem, aby byl i vhodným dizajnovým doplňkem vašeho interiéru. Povrchová úprava kamenů i rámů odolává různým kapalinám (napr. pomerančový džus, voda z vodovodu, mléko, bílé/ červené víno, pivo10°, kolový nápoj, káva).

Rozměr podložky: 54 x 40,5 cm

Váha:  8-10 Kg (podle váhy použitých kamenů)

Max. zatížitelnost: 120 Kg

Každá podložka je jedinečná a vyráběna na zakázku.

Dodání: do 15-30 dnů.


OBJEDNÁVKA

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.