Arc

admo Arc

"Podobni řekám jdeme cestou nejmenšího odporu a náš život je samý zákrut."

 Valeriu Butulescu


cena: 2940 Kč


Popis

     Arc - oblouk, vyjadřuje sílu v ohebnosti, synergii. Symbolizuje oporu jeden v druhém. Oba jsou stejně jedineční a spolu jsou výjimeční.

     Bílý mramor je symbolem čistoty a také nesmrtelnosti. 
Jako oblíbený materiál řeckých a římských sochařů a stavitelů se stal symbolem pro tradiční a vytříbený vkus. Menší kamínky z bílého mramoru dopřejí nohám intenzivnější tlak a tím lepší stimul. Bílá barva s šedým tónem, která je doplněna zeleným jaspisem pomáhá, a současně krásně doplňuje dizajn interiéru.

     Jaspis je neprůhledná odrůda chalcedonu vyskytující se v několika barevných variantách (červená, zelená, žlutá, hnědá...). Hlavní složkou je oxid křemičitý s častými přimíšeninami opálu, zabarvení pak určují uzavřeniny chloritu, příměsi železa, manganu a jiných prvků. Tento kámen je ceněný již od starověku - přináší klid, oporu a pomoc ve stresu, sjednocuje všechny aspekty života, je ochranným kamenem před fyzickými i duševními riziky, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů, zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, přivolává štěstí.

     Zelený jaspis uvádí do rovnováhy city a mysl, odstraňuje deprese, učí nás žít v souladu s přírodou. Je kamenem zdraví, má silné léčivé účinky, podporuje uzdravovací proces těla, léčí zažívací trakt a vylučovací orgány, odstraňuje toxiny z těla, hojí záněty, podporuje nervový a imunitní systém, buněčnou regeneraci a obnovu organismu a podporuje klidný spánek. 

     Správné stimuly v oblasti chodidel dokážou tělo napřímit na základě zřetězení svalů. Stimulace reflexních bodů rozproudí lymfatický systém a díky tomu vaše tělo ožije.

Podložku můžete použít:

  • k rannímu nastartování těla, například během stání na podložce před zrcadlem u čistění zubů, atd.
  • ke cvičení za účelem zbavení se bolesti nohou, zad nebo zesílení pohybového aparátu (video průvodce se připravuje)
  • v rámci relaxace k uvolnění stresu (relaxační nahrávka mp3 k dispozici),
  • k uvolnění chodidla po náročném dni, například během sledování televize

     Kameny jsou nalepeny do dřevěné podložky s okrasným kartáčovaným rámem, který je ošetřen přírodním voskem, aby byl i vhodným dizajnovým doplňkem. Povrchová úprava kamenů i rámů odolává různým kapalinám (např. pomerančový džus, voda z vodovodu, mléko, bílé/ červené víno, pivo10°, kolový nápoj, káva).

     V případě znečištění: můžete ji jednoduše utřít hadrem nebo opláchnout pod mírně teplou tekoucí vodou (ideálně pod sprchou). V případě větších nečistot ji umyjete pomocí jemného kartáčku s mýdlovou vodou. Podložku můžete taky dezinfikovat s běžnými domácími dezinfekčními prostředky (doporučuje se například: Sanitol nebo Dettol).

Rozměr podložky: 54 x 40,5 cm

Váha:  9 - 10 Kg (podle váhy použitých kamenů)

Max. zatížitelnost: 120 Kg

Každá podložka je jedinečná, vyráběna na zakázku.

Dodání: do 15-30 dnů.