Správný návik,

správný sed
 u stolu.Většina lidí sedí u počítače s důrazem na pohodlnost. Při sedu zaujmou různé pozice zdánlivě příjemné, uvolnujúce, často náš sed je ale hrbené, vykrůcené, jednostranně zatěžující nesprávné svaly. 

To pak při celodenním sezení vytváří nesprávný návyk držení těla. A i když už pracovní místo opustíme, ztuhlé svaly nás pořád drží, a bolesti se časem jen zesílí. 

Špatný návyk nás nepustí z klece ven.

Ale nemusí to tak být.

     Při osvojení správného návyku v sede, můžeme vyvarovat fyzickým potížím. Když zvykneme na správný způsob sedu, a osvojíme tento návyk, tak budeme to dělat stejně lehko a automaticky, jako kdysi náš zdánlivě pohodlný sed. Ovšem bude to ale s rozdílem které nám ke zdraví prospěje.


Zajímá vás co vám může pomoct správně sedet u stolu pri práci? 

Čtete dál..

     Představte si jaký by byl pocit sedět 

u pracovního stolu z cela bez bolestí.

Bez bolestí nohou, kolen, zad, kdy s lehkostí můžete se soustředit na co potřebujete, bez vyrušení od bolestí těla. Ten pocit, když končíte s prací a necítíte se rozbití. Nemáte křeče, které by vás v živote omezovali.

Proto mám pro vás skvělou pomůcku.


     Admo pad vám pomůže při správným sedu. Opře vaše nohy, aby byly ve správném uhlu, ulehčí nátlak na stehna a polohovatelnost padu vždy umožní najít tu správnou polohu pro vás.

Ale čím je admo pad jiní než ostatní pomůcky?


     Povrch padu tvoří přírodní kamínky, pevně nalepené, které navíc jsou špeciálne vytvarované do podoby, které při používání vám zajistí příjemný masáž chodidel. 

Na své přijdou milovníci jemné masáže, jako i příznivci silnějších masáží.

Blahodárné účinky stimulace chodidel známe už od nepaměti.

Objevuje se jak v čínské medicíně, tak v moderní reflexoterapii. 

Totiž masáž chodidel dokáže pozitivně ovlivnit i fungování našich orgánů, přes nespočet reflexních bodů na chodidlech.

S tím to ale účinky nekončí.

     Při masáži chodidel, nejenom, že uvolňují se ztuhlé svaly (co je jedna z nejpříjemnejších požitků), ale rozproudí se všude krev, který zásobuje živinami naše buňky. Buňky se oživí, obnoví, a jsou odolnější vůči nemocemi. Taky se kromě toho rozproudí lymfatický systém, který má na starost vyplavení toxinů z těla pryč.
Navíc uvolněním ztuhlých svalů, můžeme navrátit ich původní tvar, a tak napomáhat k regeneraci těla.
Je známo, že člověk který opírá s chodidly správně, tak chodí i rovnej, bez zbytečné námahy těla a má blíž ke zdraví. Šetří tak klouby, kolena, kyčle a páteř.

Rozhodnutí je na vás.

     Cena admo pad je 2959Kč, ALE v rámci této kampaně máte možnost koupi admo pad za jedinečnou cenu 1590Kč místo 2959Kč, co znamená ušetření 1369 korun ceny pro vás.
     Navíc k admo pad získáte jako bonus zdarma pdf: 6 typů pro tvá živá chodidla, a ještě video návod jaké cviky můžete praktikovat pri sede, které jsou vhodné na oživení chodidla a odvádění stresu pri práci.


A máte k tomu i garance spokojenosti:

     Kdyby se vám admo pad z nějakého důvodu nelíbí, nic se neděje, můžete to vrátit do 20-ti dnů, a my vám peníze vrátíme.

Když se vám zrovna nepřišlo vhod tento kampaň, nezoufejte. Můžete se přihlásit na odběr novinek a být informován o dalších příležitostech akčních nákupů a typech pro zdraví život.

Co vyberete?

FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY:

JAK PROBÍHÁ PLATBA?

Platba po objednávce je možné přes převod na účet dle/na předem obdrženou fakturu. Později chystáme taky platbu kartou online či přes online bankovnictví.

JAK SE TO POUŽÍVÁ?

Během sedu své nohy opřete o admo pad. Pomoci polohování nastavíte správný uhel. A během používání můžete s nohou jemně jezdit na horu dolu, nebo do stran. V případe rozmasírování ztuhlých svalů přitlačit. Nebo velice příjemní je přejíždění po spodních či horních okrajích v oblasti klenby a prstů. Všechen těchto cviků příznivě působí na naše orgány. Vaše tělo napoví, co bude potřebovat.

Používá se bez bot či papučí, nejlépe v ponožkách či bosky, aby se omezilo zničení, poškrabání povrchu od podrážky bot.

KOLIK KILO TO UNESE?

Admo pad je určen na opření nohy během sedu, ne na stání na něm. Ovšem konstrukce je navržená, tak aby unesl bez problému i 95 kg. Nemusíte se obávat, vaše nohy unese.

JE TO PŘENOSNÉ?

Admo pad je přenosná, polohovatelná pomůcka, ovšem se musí počítat s tím, že váha je mezi 7-9kg. Rozměry podložky jsou

 (včetně rámů) 49 x 39 cm, rozměr nášlapné plochy 49 x 30 cm.

JAK SE TO ČISTÍ?

V případě znečištění konstrukce: utřete to mírně mokrou hadrou.

V případě znečištění padu: Horní černí podložka je voděodolná, můžete jednoduše sundat z konstrukce a očistit. Taky je možní utřít s hadrou nebo opláchnout pod mírně teplou tekoucí vodou (ideálně pod sprchou). V případě větších nečistot umyjte pomocí jemného kartáčku s mýdlovou vodou. Podložku můžete taky dezinfikovat s běžnými domácími dezinfekčními sprayi (doporučuje se: sanitol či dettol).

CO KDYŽ SE MI TO NEVYHOVÍ?

Kdyby jste z jakýchkoli důvodu s admo pad neboli spokojen, nic se neděje, pošlete nám to zpět a my vám pošleme peníze zpět na stejní účet odkud jsme platbu obdrželi.

Z ČEHO SE ADMO PAD SKLÁDÁ?

Skládá se z kovové chromované konstrukce, vybavené gumovými nožičky, aby chránil vaši podlahu, dále ze samotné podložky na čem jsou nalepené tmavé mramorové kamínky s výjimečně objevující bílím pruhováním.