Dodací podmínky produktů

1. ZPŮSOB DODÁNÍ PRODUKTU.

Zboží je kupujícímu dodáno na adresu určenou kupujícím v objednávce. Volba způsobu dodání se provádí během objednávání zboží.

Výběrem způsobu dopravy nejvýhodnější doručení mi dáváte důvěru, abych pro Vás vybral nejvýhodnější doručení zboží na Vaši adresu. Před odesláním produktu budete informování o tom, který dopravce byl pro doručení vybrán. Předám mu Vaše kontaktní údaje a termín doručení si s Vámi již upřesní v den doručení.

Při koupi digitální obsahu bude Vám doručeno ve formátu pdf, či docx , či epub (e-book) nebo odkaz pro jejich stažení či spuštění dodán po zaplacení kupní ceny na vámi v objednávce sdělenou mailovou adresu.

2. DODACÍ LHŮTA. Délka dodací lhůty závisí na zvoleném způsobu platby. Je-li platba prováděna běžným bankovním převodem, bude produkt dodán nejpozději do 30 dnů poté, kdy bude platba připsána na můj bankovní účet.

3. NÁKLADY NA DOPRAVU.

Náklady na dopravu jsou dle platného ceníku dopravních společností upřesněny v čl. "IV. Cena produktů a služeb a platba"

4. Po dodání produktu si, prosím, co nejdříve zkontrolujte funkčnost a dostupnost obsahu, a zjistíte-li nedostatky nebo vady, kontaktujte mě prosím, abych mohla provést nápravu. Podrobnosti jsou uvedeny v čl. VIII těchto VOP.

5. Digitální obsah (videokurz, meditace, ebook) vyžaduje k plné funkčnosti, abyste měli k dispozici hardwarové a softwarové vybavení umožňující zejména otevřít a pracovat s dokumenty ve formátu pdf, docx, epub a přehrávání video a audio souborů (podrobnosti obsahuje čl. VI. VOP).