Circle Pad

admo Circle Pad

""Láska není vášeň, není to jen vzrušení. Láska je hluboké porozumění někomu, kdo vás doplňuje. Někdo, kdo z vás udělá 
"celý kruh".

Osho


cena: 3500 Kč


Popis

     Circle Pad kombinuje bílé oblázky a krásné drahokamy Kyanitu.

Kyanit:

     Kyanit je trojklonný minerál. Název minerálu pochází z řeckého slova κυανος (kýanos) - modrý, podle barvy krystalů. Nejsou známy žádné úpravy, kterými by bylo možno vylepšovat vzhled tohoto kamene. Nejžádanější a nejvíce ceněnou barvou je čistá modrá, připomínající odstínem kašmírské safíry.

V lidovém léčitelství používá proti bolestem, vysokému tlaku, léčí infekce, brzlík, nadledvinky, příštítnou žlázu, svalové křeče, urogenitální oblast. Odstraňuje bloky, stres, strach, zklamání. Pomáhá s logickým myšlením.


     Circle Pad bude Vás hýčkat v práci, na home office nebo během domácích úkolů. Věděli jste, že jedna z fyzicky nejnamáhavějších činností je právě sed za psacím stolem?

Tato podložka Vám může pomoct správně sedět u psacího stolu a přitom bude stimulovat Vaše reflexní body na chodidlech. Vaše noha se prokrví, přes reflexní body se stimulujete celé tělo, a tak pomůžete k nastartování organismu i při dlouhodobém sezení např. za počítačem.

Sed se tak stane příjemnější, sníží se tlak na Vaše nohy, záda a krk. Podložku snadno nakloníte tlakem nohou, aby jste vždy našli tu správnou polohu pro svá chodidla.

Podložka je tvarovaná tak, aby poskytla příjemnou jemnou masáž. Zároveň jsou na jedné straně po okraji kamínky vytvarované tak, aby poskytly i intenzivnější tlak na reflexní body, dle Vaší volby.

Gumové nožičky drží podložku pevně na podlaze a zároveň chrání povrch.

Podložka je vřele doporučována na domácí použití (home-office), do kanceláří, nebo do dětského pokoje, k psacímu stolu. Použití bez bot, papučí, nejlépe v ponožkách či bosky.


Podložky admo pad si oblíbili recepční stejně jako lidé dlouhodobě sedící u PC - sekretářky, účetní, IT technici, architekti, kterým podložkou admo care uděláte radost, ale především si díky ní zlepší všichni své zdraví.

Čištění:

V případě znečištění konstrukce: utřete konstrukci mírně mokrou hadrou.
V případě znečištění padu: Horní podložka je voděodolná, můžete ji jednoduše sundat z konstrukce a očistit. Taky je možné utřít ji hadrem nebo opláchnout pod mírně teplou tekoucí vodou (ideálně pod sprchou). V případě větších nečistot ji umyjete pomocí jemného kartáčku s mýdlovou vodou. Podložku můžete taky dezinfikovat s běžnými domácími dezinfekčními prostředky (Doporučuje se například: Sanitol nebo Dettol).

Rozměry podložky: 
celkový rozměr (včetně rámů) 49 x 39 cm, rozměr nášlapné desky 49 x 30 cm

Váha:  7-9 Kg (podle váhy použitých kamenů)

Max. zatížitelnost: podložka je primárně určená na podepření nohou v sedě, ne na stání na ní. Ovšem jeho konstrukce je navržena tak, aby unesl bez problému i 95 kg. Nemusíte se obávat, vaše nohy unese.

Každá podložka je jedinečná a vyráběna na zakázku.

Dodání: do 15-30 dnů.