Objednávka Black Pad

admo Black Pad

"Vše jde líp, jestli se máte o co pořádně opřít." 

admo


cena: 2959 Kč


Popis

     Krásný lesklý černý mramor Vás bude hýčkat i v práci, na home office nebo během úkolů. Věděli jste, že jedna z fyzicky nejnamáhavějších činností je právě sed za psacím stolem?

Tato podložka Vám může pomoct správně sedět u psacího stolu a přitom bude stimulovat Vaše reflexní body na chodidlech. Vaše noha se prokrví, přes reflexní body stimulujete celé tělo, a tak pomůžete k nastartování organizmu i při dlouhodobém sezení např. za počítačem.

Sed se tak stane příjemnější, sníží se tlak na Vaše nohy, záda a krk. Podložku snadno nakloníte tlakem nohou, aby jste vždy našli tu správnou polohu pro svá chodidla.

Podložka je tvarovaná tak, aby poskytla příjemnou jemnou masáž. Zároveň jsou na jedné straně po okraji kamínky vytvarované tak, aby poskytly i intenzivnější tlak na reflexní body, dle Vaší volby.

Gumové nožičky drží podložku pevně na podlaze a zároveň chrání povrch.

Podložka je vřele doporučována na domácí použití (home-office), do kanceláří, nebo do dětského pokoje, k psacímu stolu. Použití bez bot, papučí, nejlépe v ponožkách či bosky.

Čištění:

V případě znečištění ji opláchněte pod mírně teplou tekoucí vodou (ideálně pod sprchou). V případě větších nečistot umyjte pomocí jemného kartáčku s mýdlovou vodou.

Rozměry podložky: 
celkový rozměr (včetně rámů) 49 x 39 cm, rozměr nášlapné desky 49 x 30 cm

Váha:  7-9 Kg (podle váhy použitých kamenů)

Max. zatížitelnost: podložka je primárně určená na podepření nohou v sede, ne na stání na ní.

Každá podložka je jedinečná a vyráběna na zakázku.

Dodání: do 15-30 dnů.


OBJEDNÁVKA 

ADMO BLACK PAD

OBJEDNÁVKA

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.