Správný návyk,
správný sed
 u stolu.Většina lidí sedí u počítače s důrazem na pohodlnost. Při sedu tak zaujímají zdánlivě příjemné a uvolňující pozice, které jsou však zdraví nevhodné - shrbená záda, váha více na jedné straně těla, noha přes nohu apod. Tento sed pak zatěžuje celé tělo.

Při celodenním sezení tak dojde k  vytvoření nesprávného návyku držení těla. A i poté, co pracovní místo opustíme nás ztuhlé svaly pořád drží a bolesti časem stále více zesilují.

Špatný návyk nás nepustí z klece ven.

Ale nemusí to tak být.

     Osvojíme-li si správný návyk sedu, můžeme se vyvarovat fyzickým potížím. 

     Když si zvykneme na správný způsob sezení a osvojíme si ho, budeme časem sedět lehce a automaticky jako zpočátku, ovšem s tím rozdílem, že tento sed našemu zdraví prospěje nejen z krátkodobého, ale i z dlouhodobého hlediska.


Zajímá vás, co vám může pomoct správně sedět u stolu při práci? 

Čtěte dál..

     Představte si, jaký by to byl pocit, sedět 

u pracovního stolu z cela bez bolesti.

Bez bolestí nohou, kolen, zad, kdy se s lehkostí můžete soustředit na to, co potřebujete a to bez vyrušení bolestí vašeho těla. Ten pocit, kdy končíte s prací a necítíte se celí polámaní, nemáte křeče v zádech ani v dolních končetinách, které by vás ve vašem životě omezovali.

Proto mám pro vás skvělou pomůcku.


Admo pad vám pomůže ke správnému sedu, podpoří vaše nohy, aby byly ve správném úhlu, ulehčí tlaku na stehna a díky polohovatelnosti padu vám vždy umožní najít si tu správnou polohu právě pro vás.

Čím se admo pad liší od ostatních pomůcek?


Povrch padu tvoří přírodní kamínky, pevně nalepené, které jsou navíc speciálně vytvarované do podoby, která vám při používání padu zajistí příjemnou masáž chodidel. 


Na své si tak přijdou jak milovníci jemné masáže, tak i příznivci silnějších masáží.

Masáž chodidel totiž dokáže pozitivně ovlivnit i fungování našich orgánů přes nespočet reflexních bodů na chodidlech.


Tím ale účinky nekončí.


     Při masáži chodidel se nejen uvolní ztuhlé svaly (což je jeden z příjemných požitků), ale rozproudí se všude krev, která zásobuje naše buňky živinami - ty se oživí, obnoví a jsou odolnější vůči nemocem. Taky se díky tomu rozproudí lymfatický systém, který má na starost vyplavení toxinů pryč z těla. Navíc díky uvolnění ztuhlých svalů, jim můžeme navrátit jejich původní tvar, a tak napomáhat k regeneraci celého těla.
Je známo, že člověk, který svá chodidla opírá správně, chodí i rovně bez zbytečné námahy těla a má blíže ke zdraví. Šetří tak své klouby, kolena, kyčle a páteř.

Rozhodnutí je na vás.

     Cena admo pad je 2959Kč, ALE v rámci této kampaně máte možnost koupit admo pad za jedinečnou cenu 1590Kč místo 2959Kč, což znamená, že ušetříte 1369 korun z ceny.
     Navíc k admo pad získáte jako bonus zdarma pdf: 6 typů pro tvá živá chodidla, dárek od průvodkyně Taraka Solei - Meditace zbavení se stresu a ještě video návod s praktickou ukázkou cviků, které se dají dělat 
v sedě a jsou vhodné na oživení chodidla při práci.


Nabízíme vám i garanci spokojenosti:

     Kdyby se vám admo pad z nějakého důvodu nelíbil, nic se neděje, můžete ho vrátit do 20-ti dnů, a my vám vrátíme peníze.

Pokud vám právě tato kampaň nepřišla vhod, nezoufejte. Můžete se přihlásit k odběru novinek a být informováni o dalších příležitostech akčních nákupů a typech pro zdravý život.

Co si vyberete?

FAQ - ČASTO KLADENÉ DOTAZY:

JAK PROBÍHÁ PLATBA?

Platbu uhradíte převodem po uzavření objednávky a obdržení faktury. Do budoucna připravujeme také platbu kartou, on-line nebo přes on-line bankovnictví. 

JAK SE ADMO PAD POUŽÍVÁ?

Během sedu položíte své nohy na admo pad. Pomocí polohování zvolíte správný úhel pro nohy. Během používání můžete nohama jemně jezdit nahoru, dolů nebo do stran. V případě promasírování ztuhlých svalů můžete chodidly na polodložku přitlačit. Velmi příjemné je přejíždět chodidlem po spodním nebo horním okraji podložky v oblasti klenby a prstů. Všechny tyto pohyby působí příznivě na vaše orgány. Vnímejte své tělo, které vám napoví, co je třeba.  

Admo pad se používá bez bot, bez papučí, nejlépe v ponožkách nebo bosky, aby se omezilo zničení, poškrabání povrchu od podrážky bot.

KOLIK KILO ADMO PAD UNESE?

Admo pad je určen jako opora nohou v průběhu sedu, není vhodný na stání. Ovšem jeho konstrukce je navržena tak, aby unesl bez problému i 95 kg. Nemusíte se obávat, vaše nohy unese.

JE ADMO PAD PŘENOSNÝ?

Admo pad je přenosná, polohovatelná pomůcka. Je třeba počítat s tím, že jeho váha je mezi 7-9kg. Rozměry podložky jsou (včetně rámů) 49 x 39 cm, rozměr nášlapné plochy 49 x 30 cm.

JAK SE ADMO PAD ČISTÍ?

V případě znečištění konstrukce: utřete konstrukci mírně mokrou hadrou.

V případě znečištění padu: Horní černá podložka je voděodolná, můžete ji jednoduše sundat z konstrukce a očistit. Taky je možné utřít ji hadrem nebo opláchnout pod mírně teplou tekoucí vodou (ideálně pod sprchou). V případě větších nečistot ji umyjete pomocí jemného kartáčku s mýdlovou vodou. Podložku můžete taky dezinfikovat s běžnými domácími dezinfekčními prostředky (Doporučuje se například: Sanitol nebo Dettol).

CO KDYŽ MI ADMO PAD NEBUDE VYHOVOVAT?

Pokud nebudete z jakýchkoliv důvodů s admo pad spokojeni, nic se neděje, pošlete nám podložku zpět v původním balení, a my vám pošleme zpátky peníze a to na stejný účet odkud jsme vaši platbu obdrželi.

Z ČEHO SE ADMO PAD SKLÁDÁ?

Skládá se z kovové chromované konstrukce, vybavené gumovými podložkami, které chrání vaši podlahu, dále ze samotné podložky na které jsou nalepené tmavé mramorové kamínky s výjimečně se objevujícím bílím pruhováním.